Internet Explorer

Z mediawiki

  • IETester - test stron i aplikacji do weryfikacji stron WWW w różnych wersjach Internet Explorera.

Spis treści

Dodatki (pluginy) do Internet Explorera

Internet Explorer 9

Pasek menu

Domyślnie w Internet Explorer 9 nie widać klasycznego paska menu (z uwagi, że nie jest jest on stale potrzebny a zajmuje cenne miejsce):

Plik:Ie9 menu1.jpg

Można go jednak szybko włączyć klawiszem lewy alt:

Plik:Ie9 menu2.jpg

Zwiększamy szybkość

Patrz również:

Włączamy górne menu klawiszem lewy alt (patrz wyżej) -> Menu -> Zarządzaj dodatkami. W poniższym oknie możemy sprawdzić, które dodatki są niepotrzebne, długo się ładują i na tej podstawie je wyłączyć lub usunąć:

Zarządzanie dodatkami w Internet Explorer 8


Drodzy Użytkownicy przeglądarki internetowej Internet Explorer - do użytkowana stron przedszkolnych zalecamy uaktualnienie do najnowszej wersji 9. Bardzo ułatwi to poprawne wyświetlanie i korzystanie ze stron, których stare wersje Internet Explorera niestety mogą poprawnie nie wyświetlać.

Internet Explorer 8


Internet Explorer 8

Czyszczenie cookies z Flash Playera

Z poziomu przeglądarki Internet Explorer można usunąć wszystkie ciasteczka śledzące pochodzące od programu Flash Player. Ba bardzo ważna funkcja jest dostępna w Internet Explorer 8 i Internet Explorer 9. Należy również mieć zainstalowaną najnowszą wersję Flash Playera (wersja 10.3 RC lub nowsza). Na koniec w celu usunięcia przechodzimy na specjalną stronę Microsoftu.

Zobacz również

Zobacz również

Osobiste