Słuchanie muzyki

Z mediawiki

Całą muzykę udostępniamy w formacie mp3.

Na wszystkich stronach z muzyką umieszczony jest player (odtwarzacz) audio i za jego pomocą każdy odwiedzający może przesłuchać każdy dowolny plik (utwór). Obsługa playera jest dość banalna i nie różni się ona właściwie niczym od obsługi popularnego Winampa ( najpopularniejszego programu do słuchania muzyki oraz internetowych stacji radiowych), a nawet pilota telewizyjnego.

Zobaczmy jednak jak się nim obsługiwać:

(należy tutaj jednak pamiętać, że rozmiar oraz wygląd odtwarzacza może się różnić, gdyż administrator strony może te parametry zmieniać dla wygody jego obsługi i kolorystyki witryny)

Standardowy player (odtwarzacz) wygląda tak:

Plik:Muzyka1.jpg

Aby odtworzyć dany utwór należy kliknąć na przycisk "Play" z lewej strony. Łatwo zauważyć, że obok przycisku "Play" jest głośnik, czyli regulacja ciszej - głośniej. Oczywiście głośnik jest aktywny w trakcie trwania utworu.

Tak wygląda player w trakcie trwania utworu:

Plik:Muzyka2.jpg

Jak widać po lewej stronie mamy głośność ustawioną na 3 kreski, jest to ósma sekunda utworu i możemy w każdej chwili zatrzymać utwór klikając na "Pausa" z prawej strony.

Jeśli jednak muzyka gra zbyt cicho a my ustawiliśmy głośnik na maksa, zalecamy sprawdzić poziom głośności jaki jest ustawiony w naszym systemie Windows (przeważnie głośnik obok zegara w zasobniku systemowym) oraz regulator głośności w naszych głośnikach.

Spis treści

Muzyka na forum

Słuchamy muzyki na forum

Pobieramy muzykę z forum

Sposób pobierania muzyki z naszego forum jest identyczny do sposobu pobierania filmów.

Zobacz również

Linki zewnętrzne

Książki - muzyka

Osobiste