Przeglądarki internetowe

Z mediawiki

Google Chrome
Mozilla Firefox
Opera
Safari
Internet Explorer
RockMelt
Midori

Wszystkie nasze serwisy są chronione certyfikatem SSL, który zachowuje poufność loginów oraz haseł

Aktualizację przeglądarek internetowych opisujemy w dziale Aktualizacja oprogramowania.

Windows

Linux


W tym dziale skupiamy się na przeglądarkach internetowych i problemie, którą wybrać by najszybciej i najefektowniej przeglądać strony oraz zasoby przedszkola. Niestety każda przeglądarka w różny sposób interpretuje różne elementy na stronach WWW, także wybór przeglądarki od strony funkcjonalności stron oraz bezpieczeństwa jest bardzo ważny. Dotyczy to co ważne nie tylko strony naszego przedszkola lecz również wszystkich innych witryn w Internecie.

Wszystkie przeglądarki można bezpiecznie ściągnąć z działu Download POA - zaprzyjaźnionego z przedszkolem portalu astronomicznego.

Zalecamy przeglądać nasze strony za pomocą najnowszej wersji przeglądarki Firefox. Aby sprawdzić swoją wersję i ściągnąć najnowszą wybierz Pomoc -> Sprawdź dostępność aktualizacji.

NIE ZALECAMY korzystania z przeglądarki Internet Explorer (IE) zwłaszcza z wersji 7 i starszych. IE jest bardzo rzadko aktualizowany i przez to jest bardzo niebezpieczną przeglądarką posiadającą wiele luk i w dodatku nie implementuje najnowszych standardów i technologii jakie daje budowanie stron WWW. Nie wszystko da się poprawnie otworzyć i obsługiwać za pomocą IE.Plik:Iprzegladarki1.png

Plik:Iprzegladarki2.png

Zobacz również

Osobiste